XVI. VŠESOKOLSKÝ SLET 2018

Vstupenky na sletová vystoupení hromadných skladeb v Edenu ve dnech 5.-6.7.2018 lze zakoupit v síti Tickteportal (viz odkaz níže)

V neděli 27. května 2018 proběhl oblastní sokolský slet župy Barákovy a pražského třížupí v Brandýse Nad Labem , kterého se zúčastnily všechny skupiny naší jednoty, které na slet nacvičují (viz níže).

V roce 2018 připravuje Česká obec sokolská, v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československého státu, XVI. všesokolský slet.

Klikněte na odkazy pro informace o konání, ukázky fotografií a videí z pracovního předvedení sletových skladeb a historii sletů a dalších doprovodných akcí.

Nácvik sletových skladeb v naší jednotě

Skladba NOTY bude patřit předškolním dětem, a cvičit jim pomohou Pavlína Škodová a Jana Chalupecká

Ivana Kurajdová nacvičí se staršími žákyněmi, dorostenkami a mladšími ženami skladbu SILUETY

A ani senioři nebudou zahálet a pod vedením Míly Pangrácové, Jany Scharfové a Josefa Bláhy se přidají k nácviku skladby PRINCEZNA REPUBLIKA

Skladbu MÉĎOVÉ s rodiči a dětmi nacvičí Eva Horáčková Jungmannová

Mladší žáci se s Katkou Bělohlávkovou a Lenkou Černou vrhnou na skladbu DĚTI, TO JE VĚC!

Ženy pod vedením Jarmily Voráčkové se pustí do ŽENOBRANÍ