XVI. VŠESOKOLSKÝ SLET 2018

V roce 2018 připravuje Česká obec sokolská, v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československého státu, XVI. všesokolský slet.

Klikněte na odkazy pro informace o konání, ukázky fotografií a videí z pracovního předvedení sletových skladeb a historii sletů.

27. května 2018 proběhne oblastní slet župy Barákovy a pražského třížupí v Brandýse Nad Labem , kterého se zúčastní všechny skupiny, které na slet nacvičují (viz níže).

Tímto všechny srdečně zveme, aby se přijeli podívat a podpořit naše úsilí.

Nácvik sletových skladeb v naší jednotě

Skladba NOTY bude patřit předškolním dětem, a cvičit jim pomohou Pavlína Škodová a Jana Chalupecká

Ivana Kurajdová nacvičí se staršími žákyněmi, dorostenkami a mladšími ženami skladbu SILUETY

A ani senioři nebudou zahálet a pod vedením Míly Pangrácové, Jany Scharfové a Josefa Bláhy se přidají k nácviku skladby PRINCEZNA REPUBLIKA

Máte-li zájem se k některému nácviku sletové skladby připojit, jste vítáni, a spojte se prosím se cvičitelkami. Kontakty naleznete v sekci "Rozvrh".

ORGANIZAČNÍ INFORMACE pro vedoucí skladeb

Skladbu MÉĎOVÉ s rodiči a dětmi nacvičí Eva Horáčková Jungmannová

Mladší žáci se s Katkou Bělohlávkovou a Lenkou Černou vrhnou na skladbu DĚTI, TO JE VĚC!

Ženy pod vedením Jarmily Voráčkové se pustí do ŽENOBRANÍ

Veškeré objednávky za naší jednotu zasílejte Pavlíně Škodové na adresu pina.skodova@seznam.cz