ROZVRH


Oddíly všestrannosti začínají cvičit 2. týden v září. Budeme rádi, když rozšíříte naše řady!

Máte-li zájem přihlásit se do některého z oddílů, kontaktujte prosím konkrétní cvičitelku/cvičitele.

Rodiče a děti

středa         sokolovna

Zuzana Těšínská  

ztesinska@sokol.eu


                      09:30-10:30

pátek            sokolovna

Lucie Lacinová

llacinova@sokol.eu 

                                   09:30-10:30

Předškoláci

úterý (4-6 let) tělocvična 1.ZŠ, Masarykovo nám.

Veronika Mimrová     kapacita oddílu zcela naplněna                 

veronika.mimrova@seznam.cz 

    17:00-18:00

pátek (4-6 let) sokolovna

Šárka Landkammerová      kapacita oddílu zcela naplněna

oraska@seznam.cz

14:00-15:00 

sobota (4-7 let) gymnázium Komenského nám.

Dagmar Dandová

DandovaDagmar@seznam.cz

        10:30-11:30

Žáci

středa (5-7 let)   sokolovna   

Lucie Lacinová       kapacita oddílu zcela naplněna

llacinova@sokol.eu

                           17:00-18:00

čtvrtek ( 6-9 let)         sokolovna

všestrannost se zaměřením na sportovní gymnastiku

Monika Janoušková                               

janouskova.monika@gmail.com

                   16:00-17:00

úterý (6-8 let)         tělocvična 1.ZŠ Masarykovo nám./sokolák        kapacita zcela naplněna 

čtvrtek (od 8 let)   tělocvična 1.ZŠ Masarykovo nám./sokolák         kapacita zcela naplněna

Helena Wills

hwills@sokol.eu

16:00-17:00

15:30-17:00


pátek (8-14 let)        sokolovna

všestrannost se zaměřením na míčové hry

Katka Bělohlávková

katerina.belohlavkova@mvcr.cz 

                             17:00-18:30

 Jóga

úterý - děti (od 6 let)    malý sál               od října      

Eržika Gärtnerová           

erzika.g@seznam.cz

        16:30- 17:30

úterý - senioři           malý sál/sokolák

čtvrtek - senioři           malý sál                     od října

Eržika Gärtnerová           

erzika.g@seznam.cz

                           15:00-16:30

                              14:00-15:00

pondělí - dospělí      sokolovna               

pátek - dospělí         malý sál                    od října

Eržika Gärtnerová

erzika.g@seznam.cz

             19:00-20:00

20:00-21:30


Rokenrol

úterý                      ZŠ Bezručova, malý sál

Lvíčata

páry, Crazy 6s, (dua)


16:15-17:45
17:30-19:15

středa                   ZŠ Bezručova, malý sál

páry, dua, (Crazy 6s)

Lvíčata


      16:15-17:45

      17:30-19:00

středa                    ZŠ Nerudova

přípravka

              16:00-17:15

pátek                      sokolovna

všichni


                 15:30-17:00

Sára Pavlíčková tel. 733 668 113

Veronika Klimentová tel. 606 067 746

rokenrol.ricany@gmail.com

 Ženy a muži

úterý                        malý sál

Jarmila Voráčková

jaruska.vor@post.cz 

                 17:45-18:50

úterý                        malý sál

Emílie Valentová

emilie.valentova@seznam.cz

                  19:00-20:00

středa                     sokolovna

Libuše Komínková

libusekom@seznam.cz

         8:00-9:00

pátek                       sokolovna

Vendula Malíková

malikovavendula@seznam.cz

        8:00-9:00

pátek                       malý sál

Hana Dobrovodská               

han.dob@seznam.cz  

              10:00-11:00

pátek                      sokolovna/sokolák

Martin Sláma            REKONDIK - kondiční cvičení mužů i žen

 mates.ssss@seznam.cz

19:00-20:00

Floorball muži

pondělí                     sokolovna

Pavel Vojáček

pavel.vojacek@arbes.com

                    20:00-21:30

Rekreační volejbal pro dospělé

čtvrtek                      sokolovna

Jarmila Voráčková

jaruska.vor@post.cz

                      20:00-21:30