Oddíly žen

cvičitelky Vendula Malíková, Jana Scharffová a Marie Junková

Kde cvičíme : sokolovna

Kdy cvičíme : každou středu a pátek od 8:00 - 9:00 hodin

Zaměřujeme se na zdravotní cvičení, mírné posilování, nezapomínáme na kloubní pohyblivost - tedy vše, co potřebuje zdravý, aktivní senior. Aby nebylo cvičení stereotypní, používáme gumičky, overbally a činky.

K naší činnosti patří i četné výlety do přírody.

Cvičení s náčiním

cvičitelky Emílie Valentová, Zuzana Bartošová a Marie Junková

Kde cvičíme : zrcadlový sál

Kdy cvičíme : úterý od 9:00 do 10:00 a od 17:45 do 18:50 hodin, pátek od 10:00 do 11:00

v našem oddílu cvičení s náčiním při hudbě patří k oblíbeným aktivitám všech věkových kategorií. Přináší nám radost z pohybu, příjemný zážitek při cvičení s ostatními cvičenkami a může v nás vyvolat pocit štěstí a sounáležitosti. Každý z nás si nese totiž v srdci tu hudbu, která se hrála v době, kdy nám bylo -náct.......i více.............

Cvičení zaměřujeme na zdravotně nezávadné a bezpečné provádění cviků ve všech svalových i kloubních partiích. Důležité je balanční cvičení. K dispozici máme overbally, velké míče / gymbally /, činky, terabandy, dřevěné tyče, pet lahve, podložky a jiné netradiční pomůcky. Zařazujeme kromě jiného cviky při bolestech bederní páteře a speciální cvičení pro kyčelní klouby. Na začátku se zahřejeme, aby svaly byly připravené na kondiční cvičení, posilování, uvolňování a závěrečný strečink s relaxací.

Občas pořádáme turistické vycházky, také společně vyjedeme do víkendových Welness

Věříme, že se vám naše cvičení bude líbit. Těšíme se na vás, přijďte.