XVII. Všesokolský slet

02.04.2023

Máte zájem zacvičit si v některé ze sletových skladeb? V naší jednotě nacvičujeme skladby pro všechny věkové kategorie, a to:

Videa a podrobnosti k jednotlivým skladbám naleznete na webu ČOS.

ROCKOVÁ SYMFONIE – skladba pro cvičence všech generací, od dospělosti až po zkušené seniory. Nácvik povede Jaruška Voráčková, která již nyní skladbu umí. Skladba trvá 9 min na hudbu London Symphony Orchestra. Nácviky budou probíhat od září v úterý večer (20:00 – 21:00) v zrcadlovém sále v Sokolské ulici. Mohou se hlásit i ti, kteří nejsou členy Sokola a přesto by s námi chtěli vystupovat na XVII. Všesokoském sletu 2024 v Praze. Uvítáme muže i ženy. Chcete se přidat? Stačí se do 18. května nahlásit na jaruska.vor@post.cz nebo telefonicky na 603 531 125.

JDI ZA ŠTĚSTÍM – skladba pro seniory a seniorky na hudbu Karla Svobody, Jaromíra Klempíře, Ladislava Štaidla a Jiřího Šlitra je bez náčiní. Zvládne ji každý a zažijete radost z pohybu, nová setkání a přátelství, hrdost při vystoupení na stadionu v Praze a nezapomenutelné zážitky. Bližší informace vám podá cvičitelka Jana Scharffová na telefonním čísle 604 263 638.