Nový oddíl rokenrolu

Od října 2018 nabízíme výuku soutěžního tanečně-gymnastického sportu pro děti od 7 let pod vedením mladého, svěžího týmu. Cílem je vychovat v dětech lásku k pohybu či samotnému rokenrolu, přispět k jejich zdravému životnímu stylu a rozvíjet kreativitu, dispozice a talent.

Učíme děti rokenrolové technice, soutěžním choreografiím, současně dbáme na taneční a gymnastickou průpravu, posílení svalů, zvýšení hybnosti a správné držení těla.

Trenérkami jsou Sára Burešová a Veronika Klimentová, dlouholeté úspěšné tanečnice a reprezentantky na mezinárodních soutěžích v několika kategoriích. Sára kromě toho 4 roky vedla skupinu dětí ve svém domácím klubu, zatímco Veronika vystudovala obor tanec na konzervatoři s absolutoriem.

Nábor nových členek a členů se uskuteční v úterý 25.9. od 19:30h. Přihlásit se lze i na kontaktech níže.

kontakty:

Sára Burešová +420 733 668 113