Zabavte se se Sokolem! (akt. 10.3.)

28.02.2021

Cvičitelé pokračují v pořádání aktivit i v omezeném režimu, pobyt venku si tak můžete zpříjemnit následujícími způsoby:

Stezky:

• Na každý týden pro vás chystáme stezky s úkoly pro malé i velké.  Vždy od čtvrtka do neděle najdete novou trasu z úkoly se startem z aleje před sokolovnou.
  • V týdnu jarních prázdnin stezka u sokolovny mimořádně již od úterý 9.3. - zahrajte si s námi v lese na detektivy a vypátrejte ukradenou medaili!

• Časovka podél Jurečku - atletická minipřípravka nachystala časový závod s obrázky - přístupný 10.-14. března - start na lávce za restaurací Jureček.
Kontrolní stanoviště časovky
  • Momentálně lze na kole, či odrážedle absolvovat Sokolský sedmiboj, který začíná u koňské ohrady na začátku aleje Říčaňáků a pokračuje v okolí Marvánku viz mapka.

Tvořivé a společenské činnosti:

• Sokolské kamínkování: Při svých procházkách můžete stále umisťovat a vyměňovat ozdobené kamínky.

• (bez)Kontaktní křídy: Stýská se nám po společném cvičení! Vám taky? Napište nebo nakreslete křídami vzkaz na plácku před sokolovnou.

Děkujeme, že s námi i nadále trávíte svůj volný čas. O dalších aktivitách vás budeme brzy informovat.