Hýbeme se hezky česky

06.06.2021

Dětské oddíly z naší jednoty soutěží o ceny v online hlasování

Jsme rádi, že děti už zase nadšeně skáčou, běhají, tančí a trénují za asistence nás, sokolských cvičitelů a trenérů. Abychom mohli dětem dopřát něco navíc, zapojili jsme se do soutěže o finanční a materiální podporu od společnosti Penny Market. Ve hře je až 15 000 Kč pro vítězný oddíl.
První kolo soutěže spočívá v nasbírání co největšího počtu hlasů online, týmy, které uspějí, pak bude v září potřeba podpořit hlasováním přímo v prodejnách Penny.
Z naší jednoty se klání účastní všechny dětské oddíly - tedy děti a mládež z atletiky, rokenrolu, tenisu a všestrannosti.
Přihlášené skupiny může podpořit kdokoliv (členové, kamarádi, rodina...) hlasováním 1x denně z jedné IP adresy.

Prosíme tedy všechny příznivce Sokola o průběžné hlasování v soutěži na webu hybemesehezkycesky.cz .

Děkujeme!

LL