ROZVRH

oddílů všestrannosti

Rodiče a děti

středa                        sokolovna

H. Krešlová, V. Stehnová 

kreslin@seznam.cz

10:00-11:00

pátek                          sokolovna

E. Horáčková Jungmannová

eva.jung@volny.cz   Nácvik sletové skladby Méďové

Iva Malinová

Jana Scharffová

Bohužel, nové členy od září již nepřijímáme - oddíl je naplněn.

09:30-10:30

Předškoláci/mladší žáci

úterý (4-6let)           1.ZŠ, Masarykovo nám.

H. Krešlová

J. Pešková

kreslin@seznam.cz        ZAČÍNÁME 19.9.2017

Bohužel, nové členy od září již nepřijímáme - oddíl je naplněn

17:00-18:00

čtvrtek (5-7 let)         sokolovna

P. Škodová            Nácvik sletové skladby Noty

J. Chalupecká

pina.skodova@seznam.cz 

Bohužel, nové členy od září již nepřijímáme - oddíl je naplněn.

16:00-17:00

Mladší žáci

pátek                            sokolovna

K. Bělohlávková  Nácvik sletové skladby Děti, to je věc!

katerina.belohlavkova@mvcr.cz

17:00-18:30

Žáci

čtvrtek                1.ZŠ, Masarykovo nám.

H. Willsová

helena.wills@awisc.eu

16:00-17:00

Dorostenky a ženy

čtvrtek                        sokolovna

I. Kurajdová  Nácvik sletové skladby Siluety

ivana.kurajdova@centrum.cz

18:30-20:00

 Jóga

úterý - děti             malý sál

E. Gärtnerová

erzika.g@seznam.cz

16:00-17:30

pátek - dospělí      malý sál

E. Gärtnerová

erzika.g@seznam.cz

20:00-21:30

Ženy

Vzhledem k nácviku na slet toto cvičení do června 2018 nebude probíhat!

pondělí                   sokolovna

M. Junková                      marie.junkova@seznam.cz



19:00-20:00

úterý                       malý sál

J. Voráčková

jaruska.vor@post.cz

J. Tůmová

jaroslava.tumova@volny.cz

18:00-19:00

úterý                       malý sál

E. Valentová

emilie.valentova@seznam.cz

M. Pangrácová

mila.pangrac@seznam.cz

19:00-20.00

úterý                       malý sál

Nácvik sletové skladby Princezna republika

M. Pangrácová

mila.pangrac@seznam.cz

J. Scharffová

20.00-21:00

středa                    sokolovna

V. Malíková

malikovavendula@seznam.cz

L. Komínková

libusekom@seznam.cz

8:00-9:00

pátek                    sokolovna

V. Malíková

malikovavendula@seznam.cz

L. Komínková

libusekom@seznam.cz

8:00-9:00

pátek                     malý sál

H. Dobrovodská

han.dob@seznam.cz 

10:00-11:00

pátek                    sokolovna

Nácvik sletové skladby Ženobraní

J. Voráčková

 jaruska.vor@post.cz

20:00-21:00

Muži

pondělí                sokolovna

P. Vojáček                sportovní hry

pavel.vojacek@arbes.com

20:00-21:30

úterý                     sokolovna

H. Strnad                 floorbal

strnad76@gmail.com

20:30-22:00

neděle                  malý sál

J. Voráčková           zdravotní cvičení

jaruska.vor@post.cz

19:45-20:45

Tanec       ts.twist@post.cz

úterý                    sokolovna

cv. Benešová                     r. 2006-7

17:30-19:00

úterý                    sokolovna

cv. Knorrová, Kohoutová     r, 2003-5

18:30-20:00

středa                  sokolovna

cv. Michaljaničová              r. 2007-9

17:00-18:30

středa                  sokolovna

cv. Dvořáková                    r. 2005-6

18:30-20:00

pátek                   sokolovna

cv. Benešová, Dvořáková  r. 2005-7

15:30-17:00

Rekreační volejbal

čtvrtek

J. Voráčková

jaruska.vor@post.cz

20:00-21:30