Plavecký oddíl

VÝSLEDKY ZÁVODŮ

Začala nová plavecká závodní sezóna a tady je první sklizeň :)

Letní mistrovství ČR 13.letého žactva

Místo a datum konání závodu:

Ostrava, 10. - 11. 6. 2017

Přihlášení závodníci:

Neumannová Šárka (2004)

Výsledky podle jmen:

Neumannová Šárka

  • 100m PRSA - 30. místo / 31.
  • 200m MOTÝL - 29. místo / 30.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 33. místo / 40.
  • 100m MOTÝL - 12. místo / 32.
  • 200m PRSA - 25. místo / 32.

Letní pohár středočeského kraje žactva

Místo a datum konání závodu:

Beroun, 3. 6. 2017

Přihlášení závodníci:

Böhmová Tereza (2006)

Fanta Matyáš (2006)

Lenner Adam (2006)

Tichý Ondřej (2007)

Výsledky podle jmen:

Böhmová Tereza

  • 100m ZNAK - 3. místo / 12.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 2. místo / 12.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 3. místo / 12.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 4. místo / 12.
  • 50m MOTÝL - 2. místo / 18.

Fanta Matyáš

· 100m PRSA - 5. místo / 12.

Lenner Adam

· 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 12.

· 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 1. místo / 12.

· 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 12.

· 50m MOTÝL - 4. místo / 12.

· 200m VOLNÝ ZPŮSOB - 7. místo / 12.

Tichý Ondřej

  • 100m ZNAK - 2. místo / 12.
  • 50m PRSA - 11. místo / 12.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 3. místo / 11.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 3. místo / 12.
  • 50m ZNAK - 1. místo / 12.

Letní přebor středočeského kraje žactva

Místo a datum konání závodu:

Kladno, 27. - 28. 5. 2017

Přihlášení závodníci:

Herdová Anežka (2005)

Neumannová Šárka (2004)

Výsledky podle jmen:

Herdová Anežka

  • 100m PRSA - 10. místo / 10.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 14. místo / 17.
  • 200m PRSA - 9. místo / 10.

Neumannová Šárka

  • 100m PRSA - 5. místo / 10.
  • 200m MOTÝL - 6. místo / 10.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 4. místo / 11.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 8. místo / 10.
  • 100m MOTÝL - 2. místo / 6.
  • 200m PRSA - 5. místo / 9.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 7. místo / 10.

Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje

Místo a datum konání závodu:

Praha - Podolí, 28.-29.4.2017

Výsledky podle jmen:

Herdová Barbora

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 19. místo / 40.
  • 50m PRSA - 13. místo / 16.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 25. místo / 32.
  • 50m ZNAK - 13. místo / 27.
  • 100m PRSA - 12. místo / 24.
  • 50m MOTÝL - 22. místo / 29.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 29. místo / 37.
  • 100m ZNAK - 17. místo / 28.

Holánková Kristina

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 30. místo / 40.
  • 400m VOLNÝ ZPŮSOB - 21. místo / 21.
  • 100m MOTÝL - 18. místo / 26.
  • 200m VOLNÝ ZPŮSOB - 32. místo / 35.
  • 200m MOTÝL - 9. místo / 12.
  • 1500m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 6.

Hošková Kateřina

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 38. místo / 40.
  • 200m ZNAK - 25. místo / 25.
  • 50m ZNAK - 25. místo / 27.
  • 200m VOLNÝ ZPŮSOB - 34. místo / 35.

Slezáček Jan

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 32. místo / 32.
  • 50m PRSA - 18. místo / 22.
  • 100m PRSA - 17. místo / 23.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 27. místo / 27.
  • 200m PRSA - 17. místo / 19.

Krajská základní soutěž, 1. kolo - střed

Místo a datum konání závodu:

Neratovice, 22.4.2017

Výsledky podle jmen:

Bébrová Elen

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 9. místo / 16.

* 100m PRSA - 11. místo / 18.

* 50m PRSA - 4. místo / 5.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 13. místo / 25.

* 50m ZNAK - 3. místo / 4.

Böhmová Tereza

* 200m ZNAK - 6. místo / 11.

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 2. místo / 23.

* 50m MOTÝL - 2. místo / 12.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 32.

* 50m ZNAK - 1. místo / 19.

Fanta Matyáš

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 23. místo / 24.

* 100m PRSA - 8. místo / 20.

* 50m PRSA - 5. místo / 16.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 18. místo / 27.

* 50m ZNAK - 11. místo / 16.

Gebauerová Emma

* 200m ZNAK - 5. místo / 15.

* 100m PRSA - 6. místo / 18.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 8. místo / 25.

Herdová Anežka

* 100m PRSA - 4. místo / 26.

* 50m MOTÝL - 3. místo / 12.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 15. místo / 32.

* 50m ZNAK - 7. místo / 19.

Lážková Nikola

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 12. místo / 23.

* 100m PRSA - 19. místo / 26.

* 50m PRSA - 9. místo / 15.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 20. místo / 32.

* 50m ZNAK - 15. místo / 19.

Lenner Adam

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 3. místo / 24.

* 50m MOTÝL - 3. místo / 6.

* 400m VOLNÝ ZPŮSOB - 5. místo / 12.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 27.

* 50m ZNAK - 1. místo / 16.

Nečas Jakub

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 15. místo / 24.

* 50m PRSA - 8. místo / 16.

* 50m ZNAK - 8. místo / 16.

Neumannová Šárka

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 1. místo / 16.

* 100m PRSA - 4. místo / 18.

* 50m MOTÝL - 2. místo / 5.

* 200m MOTÝL - 3. místo / 8.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 2. místo / 25.

* 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 5. místo / 21.

Tichý Ondřej

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 1. místo / 14.

* 50m PRSA - 4. místo / 10.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 2. místo / 14.

* 50m ZNAK - 1. místo / 12.

Tomková Kateřina

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 1. místo / 29.

* 100m PRSA - 1. místo / 27.

Znamenáček Tomáš

* 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 13. místo / 24.

* 100m PRSA - 12. místo / 20.

* 50m PRSA - 9. místo / 16.

* 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 17. místo / 27.

* 50m ZNAK - 6. místo / 16.

Cena TJ Bižuterie a města Jablonec nad Nisou

Místo a datum konání závodu:

Jablonec nad Nisou, 25.3.2017

Výsledky podle jmen:

Herdová Barbora

  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 13. místo / 27.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 10. místo / 27.
  • 100m PRSA - 8. místo / 18.
  • 100m ZNAK - 9. místo / 24.

Neumannová Šárka

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 19. místo / 43.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 22. místo / 44.
  • 100m PRSA - 13. místo / 43.
  • 200m VOLNÝ ZPŮSOB - 27. místo / 43.
  • 100m MOTÝL - 9. místo / 27.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 16. místo / 42.

Kdo jsme?

No přeci PLAFÍCI!!

Jsme komorní výběrový oddíl závodních plavců.

Náš domov je v bazénu Na Fialce v Říčanech.

Trenérské zázemí nám tvoří šéfová a několik trenérů specialistů.

Náš hlavní maskot je tygr! Jsme totiž stejně draví, silní a rychlí jako tygři! Občas ještě mláďátka tygrů, ale TYGŘI!

Více informací najdete na našich webových stránkách a facebooku.





.

Zimní mistrovství České republiky 12. letého žactva

Místo a datum konání závodu:

Ttrutnov, 3.- 4.12.2016

Výsledky podle jmen:

Neumannová Šárka

* 100m MOTÝLEK - 29. místo / 31.

Zimní přebor Středočeského kraje žactva

Místo a datum konání závodu:

Příbram, 19. - 20.11.2016

Výsledky podle jmen:

Herdová Barbora

  • 200m VOLNÝ ZPŮSOB - 9. místo / 10.
  • 100m PRSA - 6. místo / 7.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 6. místo / 6.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 9. místo / 9.

Neumannová Šárka

  • 100m PRSA - 8. místo / 13.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 10. místo / 13.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 14. místo / 14.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 14. místo / 14.
  • 100m MOTÝLEK - 4. místo / 11.
  • 200m PRSA - 7. místo / 12.
  • 400m POLOHOVÝ ZÁVOD - 8. místo / 10.

Znamenáčková Kristýna

  • 100m PRSA - 4. místo / 10.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 6. místo / 11.

Zimní pohár 10 a 11 letého žactva Čechy

Místo a datum konání závodu:

Plzeň - Slovany, 10.-11.12.2016

Výsledky podle jmen:

Böhmová Tereza

  • 50m PRSA - 16. místo / 37.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 10. místo / 47.

Lenner Adam

  • 100m ZNAK - 23. místo / 38.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 18. místo / 39.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 36. místo / 39.
  • 50m ZNAK - 20. místo / 36.
  • 50m MOTÝLEK - 19. místo / 39.

Zimní pohár Středočeského kraje žactva

Místo a datum konání závodu:

Beroun, 26. 11. 2016

Výsledky podle jmen:

Böhmová Tereza

  • 100m ZNAK - 1. místo / 18.
  • 50m PRSA - 1. místo / 11.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 2. místo / 12.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 2. místo / 12.
  • 50m ZNAK - 2. místo / 12.

Herdová Anežka

  • 200m PRSA - 8. místo / 11.
  • 100m PRSA - 12. místo / 12.

Lenner Adam

  • 100m ZNAK - 5. místo / 12.
  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 6. místo / 17.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 3. místo / 12.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 3. místo / 11.
  • 50m ZNAK - 6. místo / 12.
  • 50m MOTÝLEK - 4. místo / 12.

Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje

Místo a datum konání závodu:

Kladno, 28. - 29.10.2016

Výsledky podle jmen:

Bébrová Elen

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 40. místo / 41.
  • 50m ZNAK - 28. místo / 30.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 39. místo / 39.

Herdová Barbora

  • 50m PRSA - 13. místo / 20.
  • 200m POLOHOVÝ ZÁVOD - 26. místo / 33.
  • 50m ZNAK - 17. místo / 30.
  • 100m PRSA - 17. místo / 23.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 25. místo / 36.

Holánková Kristina

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 27. místo / 41.
  • 100m MOTÝLEK - 19. místo / 29.
  • 50m MOTÝLEK - 16. místo / 41.

Slezáček Jan

  • 50m VOLNÝ ZPŮSOB - 43. místo / 45.
  • 50m PRSA - 18. místo / 21.
  • 100m PRSA - 17. místo / 21.
  • 100m VOLNÝ ZPŮSOB - 41. místo / 41.
  • 200m PRSA - 20. místo / 22.

Znamenáčková Kristýna

  • 50m PRSA - 14. místo / 20.
  • 100m PRSA - 15. místo / 23.
  • 100m POLOHOVÝ ZÁVOD - 26. místo / 36.